Şirket Profili

1989 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli plastik enjeksiyon çözümleri sunan, büyük bir üretim şirketler grubunun parçasıdır.

SPS SENUR PLASTİK SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.

1989 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli plastik enjeksiyon çözümleri sunan, büyük bir üretim şirketler grubunun parçasıdır.

Sürekli gelişim ve değişim içinde olan piyasa şartlarına göre devamlı kendini yenileyen deneyimli satış ve teknik servis ekibimiz ile yatay ve dik plastik enjeksiyon makineleri, ürün ve yolluk alma robotları, otomasyon sistemleri, hazir kalıp setleri ve maliyet azaltan kalıp koruyucu spreyler gibi çeşitli plastik enjeksiyon ekipmanları satış ve servis hizmetini vermekteyiz. Hizmet ağımız Türkiye ile sınırlı kalmayıp komşu ülkeleri de kapsamaktadır.

İlk Uzak Doğu menşeili plastik enjeksiyon makinesi ülkemize 90’lı yılların başında SPS tarafından getirilmiş ve o yıllarda sadece yüksek maliyetli Avrupa makineleri kullanan ve alternatif arayışı içindeki sanayicilerin, Tayvan ve Uzak Doğu firmalarına olan güvensizliği yıkılmıştır. Böylece piyasadakı haksız rekabet ortamı kırılmış ve yerli sanayici, performansı yüksek Uzak Doğu makineleri ile çalısmaya başlayarak üretim hacmini arttırmış ve maliyetlerini düşürmüştür.

Mümessilliğini yaptığımız Uzak Doğu ve Avrupa firmaları, ülkelerinde sektör lideri firmalardır. Bu kalite anlayışı ile yola çıkan firmamız grup firmalarının üretim tecrübesini de müşterileriyle paylaşmış ve sanayicilere büyük avantajlar sağlayarak plastik sektörüne büyük katkı sağlamıştır.

Mevcut piyasada çalışmakta olan 2.500 setten fazla plastik enjeksiyon makinemiz, 1.000 üniteden fazla ürün ve yolluk alma robotlarımız ve çeşitli plastik enjeksiyon yardımcı ekipmanları ile kaliteden ödün vermeden piyasa ihtiyacının büyük bir kısmını karşıladık ve karşılamaya devam ediyoruz.

2015 Ağustos ayında hizmete giren yeni binamızdaki 2.000 m2 kapalı alana sahip firmamız, müşterilerine daha iyi şartlarda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Ürüne yönelik proje çözümleri ile ihtiyaç duyulan güvenilir ve eksiksiz hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan ekibimiz, satış ve serviste kalite istikrarını koruyarak çalışmaya devam etmektedir.